Top
Image Alt

Poznajmy się!

Odkrywamy Pakistan w polsko-pakistańskiej ekipie!

Nasza historia

Tuk Tuk Tours to marka należąca do spółki Dream Valley Enterprises Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodowym, polsko-pakistańskim zespołem. To właśnie dzięki temu, wyjazdy z nami są tak wyjątkowe. Podróżujemy z polskim i pakistańskim przewodnikiem. Dzięki temu podczas naszych wypraw możemy dotrzeć do miejsc niedostępnych dla przeciętnego turysty. Rozumiemy kulturę i zwyczaje Pakistanu jak nikt – w końcu część naszego zespołu mieszka tu od zawsze. Nasze wycieczki to nie tylko piękne miejscówki, wspaniałe zabytki i zapierające dech w piersiach widoki. Z nami poznasz Pakistan od podszewki, stając się na chwilę częścią tego kraju. Podróżujemy nie tylko po to, aby poznać miejsca, ale także ludzi, którzy w ogromnej mierze sprawiają, że Pakistan jaki znamy my, jest tak wyjątkowy i warty odwiedzenia.

 

DREAM VALLEY ENTERPRISES SP. Z O.O.
NIP 6343018250, REGON 523950283
Z siedzibą: Ul. Jana III Sobieskiego 11 / E6, 40-082 Katowice
Zaświadczenie: o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych
nr 1645 oraz posiadającym gwarancję ubezpieczeniową turystyki nr M52344

Our Team

Watch Our Video

The Early Years

Jak to się wszystko zaczęło?

Ola, Arslan i Sami poznali się w Kaszmirze, w ośrodku wypoczynkowym prowadzonym przez Arslana. Wspólna pasja do podróży i poznawania nowych ludzi poskutkowała decyzją o połączeniu naszych sił. Postanowiliśmy wspólnie zacząć organizować wyjazdy do Pakistanu, aby pokazać światu, że pod skorupą stereotypów, kryje się piękna natura, kulturowe skarby historii, niesamowita gościnność i przede wszystkim kraj, do którego chce się wrócić. Po kilku zorganizowanych przez nas wycieczkach dołączyła do nas Gosia - była jednym z naszych gości, ale została z nami na dłużej. W 2022 roku zaczęliśmy działać już w czwórkę, mając firmę zarejestrowaną i w Polsce i w Pakistanie.

TukTuk Tours

TukTuk Tours

Dlaczego my?

Mamy jasny cel

Jako zespół mamy misję – chcemy pokazać, że Pakistan jest piękny i pożegnać raz na zawsze różne złe skojarzenia, które nasuwają się na myśl o tym kraju. Z nami odkryjesz autentyczny Pakistan. Taki, jakim jest rzeczywiście.

Jesteśmy polsko-pakistańską drużyną

Znamy Pakistan jak własną kieszeń – większa część naszego zespołu pochodzi z Pakistanu. Jednocześnie, jest wśród nas także zafascynowana Pakistanem i jego kulturą Polka. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów językowych i będziesz czuć się bezpiecznie. Zamiast spędzać czas w hotelach, poznamy pakistańskie zwyczaje i kulturę. Będziemy brać udział w lokalnym życiu: ognisko z ludźmi gór pod Nanga Parbat czy wspólne tańce z mieszkańcami doliny Hunza to tylko jedna z licznych atrakcji.

Skupiamy się na Pakistanie

W ofercie mamy oryginalne programy aktywnych wycieczek objazdowych, podczas których zwiedzamy znaczną część kraju, jednocześnie zostawiając czas na relaks. Skupiamy się tylko na Pakistanie, który znamy najlepiej, w związku z czym nasze programy są dokładnie opracowane i doskonale przygotowane.

Podróżujemy świadomie

Współpracujemy z lokalnymi przewodnikami i małymi biznesami, wspierając mieszkańców Pakistanu. Świadomie wybieramy prywatne hotele i pensjonaty, aby jak najaktywniej pomóc w rozwoju lokalnej turystyki w Pakistanie i pomóc jego mieszkańcom, którym, tak jak nam, zależy na tym, by ugościć turystów jak najlepiej, podchodząc indywidualnie do ich potrzeb.

Słuchamy Cię

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i chętnie przyjmujemy pomysły na wyprawy indywidualne lub prywatne/grupowe. Opracowujemy program wycieczki specjalnie na Wasze życzenie oferując transport, opiekę pilota i przewodnika, wyżywienie, przygotowanie programu lub tylko te z tych opcji, które Was interesują.

Stawiamy na przyjazną atmosferę

Podróżujemy w małych grupach. Poznajemy się z całą grupą przed wyjazdem online. Od samego początku stawiamy na integrację i przyjazną atmosferę. Jeśli chcesz dołączyć do wyprawy sam(a), nie obawiaj się – z doświadczenia wiemy, że przyjaźnie zawarte podczas naszych wycieczek nie kończą się na przekroczonej polskiej granicy. Chcemy podróżować jako grupa znajomych w przyjaznej i luźniej atmosferze.

You don't have permission to register
pl_PLPolish