Top
Image Alt

Nasza drużyna

Z nami poznasz Pakistan od podszewki, stając się na chwilę częścią tego kraju. Podróżujemy nie tylko po to, aby poznać miejsca, ale także ludzi, którzy sprawiają, że Pakistan jest tak wyjątkowy i gościnny.

Arslan Mushtaq

CEO i założyciel Dream Valley Enterprises oraz Tuk Tuk Tours. Odpowiedzialny za koordynowanie całego zespołu w Pakistanie i w Polsce, zarządzanie wycieczkami. Od zawsze związany z turystyką - prowadzi ośrodek wypoczynkowy Dream Valley Resort w pakistańskim Kaszmirze i organizuje lokalne wycieczki w Pakistanie. Od lat pracuje w międzynarodowym środowisku. Sam uwielbia podróże i wierzy, że pozwalają one wydobyć z człowieka to, co najlepsze. Uwielbia poznawać nowych ludzi i jest świetnym animatorem czasu wolnego. Stale ma nowe pomysły i wszystkie je realizuje. Posługuje się płynnie angielskim oraz urdu.

Aleksandra Mróz

Ola reprezentuje polską część drużyny. Poza prowadzeniem mediów społecznościowych Tuk Tuk Tours, koordynuje zespołem, kontaktuje się z Wami, udziela informacji i odpowiada na wszystkie Wasze pytania. Zajmuje się również przygotowywaniem i opracowywaniem programów naszych wycieczek oraz pomocą wizową. Ola pomaga Wam przy wszystkich ważnych sprawach, które wspólnie musimy załatwić przed każdą wyprawą. Podczas wycieczek często to Ola jest pilotem. Zwiedziła prawie 30 krajów, mieszkała kilka lat w Chinach a potem zamieszkała właśnie w Pakistanie. Przygoda w tym kraju zaczęła się od wycieczki objazdowej. Jak mówi, nie miała wielu oczekiwań, ale gdyby je miała, to to, co zobaczyła w Pakistanie z pewnością by je przerosło. Po kilku zorganizowanych wycieczkach do Pakistanu, postanowiła połączyć siły z drużyną Tuk Tuk Tours.

Sami Khan

Mistrz wyszukiwania i rezerwowania najlepszych hoteli i atrakcji. Jest również naszym lokalnym pilotem - do Waszej dyspozycji podczas większości wypraw, gdzie pilnuje, żeby wszystko szło zgodnie z planem. Mówi płynnie w j. angielskim, urdu, punjabi i pashto. Jest duszą towarzystwa - nie powoli Wam się nudzić! Sami uważa, że podróże to nie tylko zwiedzanie ale również odkrywanie siebie. Sam podróżował po Pakistanie i Ameryce Południowej. Szczególnie ceni sobie możliwość poznawania nowych ludzi i ich kultur, bo pozwala mu to dostrzec różne perspektywy postrzegania świata. Zajmuje się również przygotowywaniem programów wycieczek lokalnych dla turystów z Pakistanu, jak i krótkich wycieczek fakultatywnych dla naszych Gości z Polski i innych krajów.

Małgorzata Girek-Bąk

Gosia znana jest w Internecie również jako Voyagerka. Gosia zajmuje się kompleksową obsługą klienta, współtworzy naszą stronę internetową oraz całą papierologią. Pilotuje również nasz wycieczki. Jej wielką pasją są podróże - dzieciństwo spędziła w Japonii, a podczas studiów kontynuowała wyjazdy, biorąc udział w farmaceutycznych praktykach zagranicznych w Portugalii i Serbii, oraz w Erasmusie we Włoszech. Na co dzień pracuje w laboratorium – jest farmaceutką. Spełnia się także w robieniu zdjęć oraz ich obróbce. Jej podróżniczym marzeniem jest Oman, Mongolia oraz Namibia.

You don't have permission to register
pl_PLPolish